Головна сторінка

УМОВИ УЧАСТІ В розіграші «30 років насолоди сиром в Україні – святкуй та вигравай» КОМПАНІЇ KÄSEREI CHAMPIGNON HOFMEISTER GMBH & CO. KG (Назва розіграшу: «30 років насолоди сиром в Україні – святкуй та вигравай»)

Наступні умови («Умови участі») поширюються на участь у розіграші «30 років насолоди сиром в Україні – святкуй та вигравай», який організовує компанія Käserei Champignon Hofmeister GmbH & Co. KG, Kemptener Str. 17-24, 87493 Lauben/Allgäu (надалі - «Käserei Champignon»).
Умови участі поширюються на всіх учасників розіграшу. Беручи участь, учасники заявляють про свою згоду з наступними умовами.

 

1.    Участь

 

1.1    Взяти участь можуть фізичні особи віком від 18 років, які проживають в Україні. 
Участь можлива лише від власного імені. До участі не допускаються працівники компанії Käserei Champignon, усі особи, залучені до розробки/реалізації розіграшу (наприклад, агентства, консультанти, постачальники, дистриб’ютори), а також члени їхніх сімей та домогосподарств. 

 

1.2    Розіграш «30 років насолоди сиром в Україні – святкуй та вигравай!» (надалі - «розіграш») від компанії Käserei Champignon відбудеться з 01.11.2023, 00:00 до 30.04.2024, 23:59 («період розіграшу»). 

 

 

1.3    Кожен учасник може взяти участь у розіграші лише один раз. Багаторазова участь виключена. Зокрема, забороняється використовувати декілька адрес електронної пошти для збільшення шансів на виграш. Компанія Käserei Champignon залишає за собою право повністю виключити учасників із розіграшу у разі багаторазової участі.

 

 

1.4    Компанія Käserei Champignon має право виключити з розіграшу учасників, які маніпулюють або намагаються маніпулювати процесом участі, розіграшу чи веб-сайтом акції, або які порушують умови участі чи норми моралі чи іншим чином намагаються вплинути на розіграш нечесним шляхом. 

 

 

1.5    Усі, хто не проживає в Україні або надає неправдиву особисту інформацію, також будуть виключені.

 

 

2.    Проведення розіграшу

 

2.1    З початку періоду розіграшу (15.12.2023 р. 00:00 год.) і до кінцевої дати участі (30.04.2024 р. о 23.59 год.) учасник може взяти участь у розіграші призів компанії Käserei Champignon, зареєструвавшись на сайті www.30-років-насолоди-сиром.com. Участь в розіграші можлива лише від власного імені. Ігрові спільноти або участь через третіх осіб заборонені та призведуть до виключення з розіграшу. 

 

2.2    Жеребкування буде проведено серед усіх учасників – переможці будуть визначені один раз компанією Käserei Champignon після завершення прийому заявок і будуть повідомлені протягом 2 тижнів після закінчення прийому заявок.


2.3    Повідомлення про переможця розіграшу Käserei Champignon відповідно до Розділу 2.2 буде проведено Käserei Champignon і надіслано електронною поштою на електронну адресу, надану учасниками в електронному вигляді.

 

2.4    Серед учасників розіграшу Käserei Champignon будуть розіграні: ваучер на готель від Mirotel Hotel & Spa-в місті-курорті Трускавець (Львівської області) два велосипеди від Merida Crossway, два телевізори від Samsung Smart TV, два кухонні комбайни від Bosch Mum і 100 подарункових наборів із продуктами від Käserei Champignon. 

 

2.5    Призи будуть доставлені на поштову адресу (крім тимчасово окупованих територій, АР Крим та ОРДЛО). передану в електронному вигляді, постачальником на замовлення компанії Käserei Champignon.


2.6    Зображення призів розіграшу є зразковими та не мають обов'язкової сили. Виграш не можна отримати у готівковому еквіваленті. Право на приз не може бути передано третім особам.

 

2.7    Компанія Käserei Champignon залишає за собою право змінювати умови участі в будь-який час.

 

2.8   Усі податкові зобовʼязання ( в т.ч. обовʼязок щодо декларування доходів, сплати податку тощо) несе учасник розіграшу з урахуванням чинних на момент отримання призу норм податкового законодавства України.

 

 

3.    Відповідальність

 

3.1    Відповідальність компанії Käserei Champignon за незначне необережне порушення обов’язків виключається, за винятком порушення суттєвих зобов’язань (так званих кардинальних зобов’язань, тобто тих зобов’язань, виконання яких у першу чергу робить можливим належне проведення розіграшу та на дотримання яких інша сторона може регулярно покладатися). Відповідальність компанії Käserei Champignon обмежується відшкодуванням збитків, які є передбачуваними, типовими для контракту та прямими, залежно від типу відповідної послуги. Податкові зобовʼязання переможців не включаються до поняття збитків та не підлягають відшкодуванню. 

 

3.2    Якщо приз має матеріальні або юридичні недоліки, компанія Käserei Champignon зобов’язана відшкодувати переможцю лише завдані збитки, якщо компанія Käserei Champignon шахрайським шляхом приховала цей недолік.Діє гарантія виробника. Крім того, переможець не має подальших прав через матеріальні чи юридичні недоліки призу або на будь-які претензії щодо відшкодування збитків.

 

3.3    З пунктів 3.1 до 3.2 виключено обов’язок виплати компенсації за тілесні ушкодження або смерть людини. У такому випадку компанія Käserei Champignon має необмежену відповідальність.

 

3.4    Käserei Champignon не несе відповідальність у разі настання форс-мажорних обставин.

 

 

4.    Дострокове припинення розіграшу

 

4.1    Компанія Käserei Champignon залишає за собою право скасувати або перервати розіграш в будь-який час без попереднього повідомлення. Це застосовується, зокрема, якщо належне проведення розіграшу не може бути гарантовано з технічних причин (наприклад, віруси в комп’ютерній системі, маніпуляції чи помилки в апаратному та/або програмному забезпеченні) або з юридичних причин.

 

4.2    Претензії учасника щодо виконання та відшкодування збитків у разі дострокового припинення розіграшу відповідно до розділу 4.1 виключаються в рамках положень розділу 3.1.

 

 

5.     Захист персональних даних

 

5.1    Будучи відповідальним органом у розумінні Федерального закону Німеччини про захист даних BDSG та Загального регламенту захисту даних (GDPR), Käserei Champignon завжди збирає, обробляє та використовує всі персональні дані, надані Käserei Champignon у рамках цього розіграшу відповідно до застосовуваних правил захисту персональних даних. Персональними даними в цьому сенсі є такі персональні дані, які ви надаєте в рамках розіграшу: ім’я та прізвище, адреса електронної пошти та поштова адреса.
Компанія Käserei Champignon не передає ці персональні дані третім особам. Це не стосується обслуговуючих компаній, розташованих в Україні («обробники»), які підтримують нас у проведенні цього конкурсу, які також зобов’язані діяти відповідно до чинного законодавства. Збір, обробка та використання ваших персональних даних слугує єдиній меті проведення розіграшу. Персональні дані будуть видалені після завершення акції.

 

5.2    Ви маєте законне право безкоштовно отримати інформацію про персональні дані, які ми зберігаємо про вас, а також виправляти, блокувати або видаляти ці персональні дані. Щоб захистити свої права, будь ласка, зв’яжіться з: Käserei Champignon Hofmeister GmbH & Co. KG, Kemptener Str. 17-24, 87493 Lauben/Allgäu або info@dorblu.com 

 

5.3    У разі надходження запиту на видалення до закінчення розіграшу, цей запит на видалення асоціюється з припиненням участі в розіграші, якщо запит на видалення перешкоджає подальшій участі. У цьому випадку виграш вже неможливий.


5.4    Крім того, застосовуються (загальні) правила захисту персональних даних компанії Käserei Champignon, які можна знайти за адресою: http://www.champignon.de/de/datenschutz. Якщо (загальні) правила захисту персональних даних веб-сайту Käserei Champignon відрізняються від умов участі, застосовуються виключно умови участі.

 

 

6.   Інші нормативні акти

 

6.1    Умови участі та всі правовідносини між учасниками розіграшу та компанією Käserei Champignon регулюються виключно законодавством України, за винятком Конвенції ООН про договори міжнародної купівлі-продажу товарів.

 

6.2    Якщо окремі положення є або визнаються судом недійсними, це не вплине на дійсність решти положень. Недійсне положення буде замінено нормативним актом, який найбільше наближається до того, що було спочатку задумано, у межах того, що є юридично можливим. Те саме стосується нормативних прогалин.

 

6.3    Зміни до умов участі мають бути внесені в текстовому вигляді. Це стосується і скасування самої формальної вимоги. 

 

6.4    Наскільки це дозволено, місцем юрисдикції є зареєстрований офіс компанії Käserei Champignon.

 

6.5    Судове звернення виключено.

 


Станом на: жовтень 2023 року